Kierowco! Umów się na wymianę opon na zimowe ❄️ Prognozowane przymrozki w powiecie pułtuskim

Czas na zimówki- zmień opony we Winnicy w warsztacie samochodowym Teddy Garage

WYMIANA OPON

10/12/20221 min read

🔧Wymiana opon letnich na zimowe to sprawa, której w naszych warunkach klimatycznych, nie powinniśmy zaniedbywać jeśli zależy nam na bezpieczeństwie jazdy. W warsztacie samochodowym Teddy Garage wymienimy opony oraz całe koła, a w razie potrzeby doradzimy w wyborze nowego ogumienia. Zanim wyjedziesz z naszego warsztatu wykonamy jeszcze komputerowe wyważanie kół, by jazda twoim autem była jak najbardziej bezpieczna, ale też komfortowa.

🌨Kiedy należy zakładać opony zimowe?

Opony zmieniamy na zimowe w momencie kiedy w czasie poruszania się autem temperatura powietrza jest mniejsza niż 7-8 stopni Celsjusza.

🚘Zimówki posiadają zupełnie inną konstrukcję bieżnika, niż opony przeznaczone do jazdy w sezonie letnim. Różnica dotyczy także składu surowcowego, z którego zostały wykonane. Dlatego pomimo że stosowanie modeli odpowiednich do sezonu nie jest u nas wymogiem prawnym, należy robić to dla bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Należy pamiętać, że zimówki optymalizowane są też pod kątem komfortu jazdy (amortyzacji, niskiego poziomu hałasu) oraz osiągów na śniegu i pośniegowym błocie.

☎️Zapraszamy kierowców z Pultuska, Nasielska, Winnicy i okolic do umawiania się na sezonową wymianę kół, oraz do skorzystania z naszej szerokiej oferty na opony samochodowe.

wymiana opon Pułtusk
wymiana opon Pułtusk